Kde ve světě pomáhá česká církev?

Pomocí jednoduché aplikace představujeme projekty, v nichž česká katolická církev pomáhá lidem po celém světě. Na jednom místě si tak můžete udělat přehled o aktivitách Papežských misijních děl, Charity ČR, Likvidace lepry či jednotlivých řádů a řeholních společenství. Jedná se o projekty rozvojové, humanitární, sociální, školské a další.

ZDE SE MŮŽETE DETAILNĚ PŘESVĚDČIT – MAPA SVĚTA      (po kliknutí na mapu budete přesměrování na oficiální stránky církve, kde si můžete všechna místa detailně prohlédnout)

mapa

Jednotlivé záznamy obsahují odkazy na webové stránky projektů. Mapa tak může zároveň posloužit jako rozcestník k podrobnějším informacím ohledně pomoci české církve ve světě.

Mapa obsahuje údaje za období 2015-2016, každoročně je aktualizována k 31. březnu.